Sveicināti, viesis   
 
  [EN] [LV] Web lapas karte 
Informācija
Topošajiem studentiem
Studējošajiem
Absolventiem
Darbiniekiem
Viesiem

Aktuāli
Ievadi savu e-pastu, lai saņemtu jaunāko informāciju par Rēzeknes Augstskolu:


Reklāma


 

RA studentiem ir iespēja saņemt kredītus ar valsts galvojumu

Tuvākie notikumi
05.05.2015
Ivetas Dembovskas atklātā lekcija „Reklāma: labi vai slikti?”
05.05.2015
Rēzeknes Augstskolā notiks I. Kotānes atklātā lekcija
05.05.2015
Valdas Čakšas atklātā lekcija
06.05.2015
Lienes Zarembo atklātā lekcija
06.05.2015
Rēzeknes Augstskolā notiks A.Zorina atklātā lekcija
08.05.2015
Dr.philol. Sanitas Lazdiņas atklātā lekcija st.kursā "20.gs. tendences valodniecībā"
Gaidāmās konferences
16.05.2015
Studentu zinātniskā konference „Mēs laikā, telpā, attīstībā”
21.05.2015
VRS amatpersonu, docētāju un studējošo 3.zinātniski praktiskā konference "Valsts robežsardze: attīstība, problēmas un risinājumi"
22.05.2015
Ikgadējā starptautiskā zinātniskā konference „Sabiedrība, Integrācija, Izglītība”.
28.05.2015
17.studentu un docētāju zinātniski praktiskā konference TAUTSAIMNIECĪBAS ATTĪSTĪBA: PROBLĒMAS UN RISINĀJUMI
18.06.2015
10. starptautiskā zinātniski praktiskā konference “Vide. Tehnoloģija. Resursi”
24.09.2015
IV starptautiskā zinātniski praktiskā konference MĀKSLA UN MŪZIKA KULTŪRAS DISKURSĀ (Pieteikšanās ir pagarināta līdz 07.04.2015.)
Absolventu veiksmes stāsti

Zita Kanberga

Absolvējusi: profesionālā bakalaura studiju programmu „Jurists”.
Strādā: Satiksmes ministrijas Sakaru departamentā par Sakaru nozares attīstības nodaļas vecāko referenti.
Savu izvēli par labu RA un studiju programmai neesmu nožēlojusi nevienu dienu. Mums bija kompetenti pasniedzēji, kuri studentus ne tikai ieveda izvēlētās profesijas zināšanu līkločos, bet arī atklāja jurista darba praktisko pusi, atgādinot, ka juristam savs vārds jāspodrina pašam. Mana augstskola viennozīmīgi ir Rēzeknes Augstskola, kur var iemācīties skatīties uz dzīvi plašāk, nepazūdot gaiteņu labirintos un nezināmu cilvēku pūlī. Manā augstskolā ir vēlme atgriezties, lai sajustu tās īpašo atmosfēru un satiktu cilvēkus, kuru personības ir ietekmējušas tevi pašu.
Lasīt visu stāstu

Mārīte Mukāne

Absolvējusi: otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu „Reliģijas pedagoģija”.
Strādā: Daugavpils 24. PII

Ļoti interesantas un noderīgas lekcijas lasīja Jānis Priede, Juris Zarāns un Vladislavs Malahovskis. Kursā mācījāmies 6 studentes no dažādām Latgales vietām.


Lasīt visu stāstu

Skaidrīte Svikša

Absolvējusi: akadēmiskā bakalaura studiju programmu „Filoloģija”.
Strādā: Rēzeknes pilsētas domē un „Vietējā Latgales Avīzē”.

Ar dziļu pārliecību saku, ka šī studiju iespēja ļāva man dzīvē uzrakstīt (kaligrāfiski skaisti un gramatiski pareizi) manu humanitāro sirdi un eksakto prātu vienojošu burtu „i” un uzlikt filoloģisku punktu uz tā.


Lasīt visu stāstu

Evita Kļaviņa

Absolvējusi: profesionālo bakalaura studiju programmu „Ekonomika” ar studiju moduli „Uzņēmējdarbības tiesības”; profesionālo maģistra studiju programmu „Finanšu vadība”.
Strādā: Malnavas koledžā par ekonomisko priekšmetu skolotāju; ir sava audzināmā grupa, kuras jaunieši apgūst banku zinības un finanses.
Uzsākot darbu, noderēja pamatzināšanas par ekonomiku, jo, aizejot uz augstskolu, mums par ekonomiku bija ļoti minimāla nojausma, tik vien, cik tiek apgūts mācību priekšmeta „Ekonomika” ietvaros. Augstskola sniedza zināšanas mikroekonomikā, makroekonomikā un uzņēmējdarbības un tiesību pamatos, guvu priekšstatu, kā norit ekonomiskie procesi Latvijā un pasaulē. Tas viss noderēja darbā.
Lasīt visu stāstu

Jeļena Pentjugova

Absolvējusi: akadēmiskā maģistra studiju programmu „Vadības zinātne”.
Strādā: par AS Swedbank Rēzeknes filiāles vadītāju.

Studiju programmas „Vadības zinātne” laikā mums tika izskaidrota risku analīze un to vadīšana, biznesa psiholoģija, ka arī uzņēmumu sociālā personāla politika. Tika sniegtas un apgūtas padziļinātas teorētiskās zināšanas finanšu analīzē, kuras turpmāk tika izmantotas darbā uzņēmumu maksātspējas novērtēšanā no bankas viedokļa. Ļoti patīkamu gaisotni veidoja RA personāls un kursa biedri, kuri pārsteidza ar savu labvēlīgumu un izpalīdzīgumu. Studiju laikā uzlaboju komunikācijas prasmes, kā arī satiku labus draugus.


Lasīt visu stāstu
Vispārējās | Studenti | ĀSD | Sports | Zinātne
Pirmdiena, 04.05.2015.
RA norisinājās starptautiskā studentu zinātniskā konference „Personība. Laiks. Komunikācija”

Kā ik gadu, arī šogad Rēzeknes Augstskolā (RA) notika starptautiskā studentu zinātniskā konference „Personība. Laiks. Komunikācija”. 25. aprīlī savus pētījumus prezentēja augstākā līmeņa studiju programmās studējošie, savukārt 29. aprīlī – pamatstudiju posmā studējošie RA Izglītības un dizaina fakultātes  un Pleskavas Valsts universitātes studenti.

Pirmdiena, 04.05.2015.
Visu mācību gadu Rēzeknes Augstskolā Rēzeknes novada skolēni darbojās tehniskās jaunrades jomā

25. aprīlī Rēzeknes Augstskolas (RA) telpās rosījās un darbojās vairāk nekā 100 Rēzeknes novada radošākie bērni, kuri visu mācību gadu pilnveidoja savus talantus sev interesējošās nodarbībās, kā arī skolotāju un skolēnu grupa no Preiļiem.

Pirmdiena, 04.05.2015.
Studiju maksas atlaides Rēzeknes Augstskolā

Rēzeknes Augstskolā (RA) reflektantu uzņemšana pamatstudiju programmās sāksies no 1. jūlija,  savukārt pieteikšanās augstākā līmeņa studiju programmās notiks no 10. augusta.  RA Senāts ir apstiprinājis dažādas studiju maksas atlaides 2015./2016. studiju gadā.

Pirmdiena, 04.05.2015.
Rēzeknes Augstkolā aizvadītas „Inženieru dienas 2015”

No 20. līdz 25. aprīlim notika ilgi gaidītās un atraktīvās „Inženieru dienas 2015”, kuras organizēja Rēzeknes Augstskolas (RA) Inženieru fakultātes (IF) Studējošo pašpārvalde sadarbībā ar RA Studējošo padomi, IF dekānes Ērikas Teirumniekas un Vides tehnoloģiju pārneses kontaktpunkta (VTTP) koordinatores Sintijas Augules atbalstu.

Ceturtdiena, 30.04.2015.
Rēzeknes Augstskolā notika 4. starptautiskā zinātniskā konference „Autors. Teksts. Laikmets.”

23. un 24. aprīlī Rēzeknes Augstskolā (RA) norisinājās 4. starptautiskā zinātniskā konference „Autors. Teksts. Laikmets.”, kas bija veltīta literatūrzinātnieces Ilonas Salcevičas 75 gadu jubilejai.

Konference, kuras idejas autore un koordinatore ir Dr. philol. Sandra Ratniece, ir lieliska iespēja interesentiem uzzināt par pagājušā gada notikumiem literatūrā, diskutēt par aktuālām literatūrzinātnes, filozofijas, kulturoloģijas problēmām. Konferences plenārsēde tika veltīta I. Salcevičai.

Trešdiena, 29.04.2015.
RA komanda „Rūtainie krekli” uzvar starpaugstskolu intelektuālajā spēlē „Erudīts 2015”

22. aprīlī Rēzeknes Augstskolā (RA) norisinājās starpaugstskolu intelektuālā spēle „Erudīts 2015”, kuras galvenais mērķis bija noskaidrot erudītāko un atjautīgāko starpaugstskolu komandu.

Trešdiena, 29.04.2015.
Lauku labumu tirdziņš Rēzeknes Augstskolā

Lauku siers, dārzeņi, gaļas izstrādājumi, garšvielas, māla vāzes un krūzes, linu dvieļi un galdauti, koka darinājumi un citas labas lietas, kas tapušas Rēzeknes novadā līdz šim uzrunājušas savus pircējus tirdziņā, kas ik mēnesi tika organizēts Rēzeknes novada pašvaldībā, taču nākamais tirdziņš

Trešdiena, 29.04.2015.
RA notika 19. starptautiskā studentu zinātniski praktiskā konference „Cilvēks. Vide. Tehnoloģijas”

22. aprīlī Rēzeknes Augstskolā (RA) norisinājās 19. starptautiskā studentu zinātniski praktiskā konference „Cilvēks. Vide. Tehnoloģijas”. 

Pirmdiena, 27.04.2015.
Sovvaļnīks dārdina, pavasaris tuvojas.

Pavasaris vienmēr nāk ar troksni: sniegpulksteņi drosmīgi spraucas cauri vēl pilnībā neatsilušajai zemes garozai, sprāgst jaunie bērzu pumpuri, gājputni trako pa gaisu sajūsmā par sauli, ūdeņi šaudās pa upēm kā atbrīvojušies no ieslodzījuma un arī Sovvaļnīks dārdina zemi un cilvēku prātus ar jauno dziesmu „Ceļš”.

Pirmdiena, 27.04.2015.
Apmeklē starptautisko studentu zinātnisko konferenci „PERSONĪBA. LAIKS. KOMUNIKĀCIJA”!

Aprīlis ir mēnesis, kad Rēzeknes Augstskolas (RA) Izglītības un dizaina fakultātes studenti piedalās ar savu pētījumu prezentācijām starptautiskajā studentu zinātniskajā konferencē „PERSONĪBA. LAIKS. KOMUNIKĀCIJA”. Konferences mērķis ir sekmēt studējošo zinātniski pētnieciskā darba prasmes un sadarbību nozares novitāšu apzināšanā.


Notikumu kalendārs

Video tiešraides

RA Izdevniecība

Pieslēgties LAIS