Sveicināti, viesis   
 
  [EN] [LV] Web lapas karte 
Informācija
Topošajiem studentiem
Studējošajiem
Absolventiem
Darbiniekiem
Viesiem

Aktuāli
Ievadi savu e-pastu, lai saņemtu jaunāko informāciju par Rēzeknes Augstskolu:
Reklāma


 

INSTRUKCIJA BEZSKAIDRAS NAUDAS OPERĀCIJU VEIKŠANA RA

Rēzeknes Augstskolas studentu - absolventu ievērībai!Šodien
Pieteikšanās uz Sergeja Boļšakova vārdā nosaukto pētniecisko ideju konkursu
Tuvākie notikumi
30.01.2015
Izlaidumu norise RA Inženieru fakultātes absolventiem
31.01.2015
Izlaidumu norise Rēzeknes Augstskolā
04.02.2015
RA absolventes Līgas Čeveres grāmatas „Arhetipi un žanriskās iezīmes šausmu stāstos” prezentācija
04.02.2015
Rēzeknes Augstskolu apmeklēs Latvijas Islāma kultūras centra priekšsēdētājs
06.02.2015
Izlaidumu norise RA Izglītības un dizaina fakultātes absolventiem
11.02.2015
Rēzeknes Augstskola aicina skolēnus pieteikties Ēnu dienai
13.02.2015
Izlaidums studiju programmas „Robežapsardze” absolventiem
17.02.2015
Asins donoru diena Rēzeknes Augstskolā
27.02.2015
Starptautiskā izglītības izstāde „Skola 2015”
Gaidāmās konferences
11.03.2015
Starptautiskā akadēmiskā konference "Zinātnisko pētījumu pārnese studiju procesā".
09.04.2015
Zinātniski - praktiskā konference "Indivīds, sabiedrība, valsts: tiesisko attiecību aktualitātes"
22.04.2015
18. studentu starptautiskā zinātniski praktiskā konference "Cilvēks.Vide.Tehnoloģijas."
23.04.2015
4. starptautiskā zinātniskā konference „Autors. Teksts. Laikmets”.
22.05.2015
Ikgadējā starptautiskā zinātniskā konference „Sabiedrība, Integrācija, Izglītība”.
18.06.2015
10. starptautiskā zinātniski praktiskā konference “Vide. Tehnoloģija. Resursi”
24.09.2015
IV starptautiskā zinātniski praktiskā konference MĀKSLA UN MŪZIKA KULTŪRAS DISKURSĀ
Absolventu veiksmes stāsti

Elvīra Rimicāne

Absolvējusi: otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu „Vēstures un kultūrvēstures skolotājs”.
Strādā: jau 12.gadu Pušmucovas pamatskolā par Latvijas un pasaules vēstures skolotāju, kur pasniedz stundas 5.–9.klasei.
Uzskatu, ka šodienas studentiem RA ir vēl lielākas iespējas, nekā manā studiju laikā, jo viņi var izmantot Eiropas naudu un projektu rezultātā radīt mācību materiālus Latvijas skolām par latgaliešu kultūras bagātību, kas izmantojami ne tikai literatūras un vēstures stundās, bet arī klases stundās un dažādos pasākumos. Jāpiebilst, ka vēl viena svarīga RA priekšrocība ir tā, ka te ir viszemākā mācību maksa un plašākās iespējas studentiem – pašdarbības pulciņi, starpvalstu projekti, brīnišķīgi pasākumi, kuros ikviens students var izpausties un apliecināt citiem savu vispusību.
Lasīt visu stāstu

Gerda Vogule

Absolvējusi: otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmu „Tulks referents”.
Strādā: G. Vogules tulkošanas birojā par zvērinātu tulkotāju.

Ar tulkošanu nodarbojos jau vairākus gadus. Doma par tulkošanas biroja izveidi manī laiku pa laikam uzvirmoja. Kad uzsāku studijas maģistrantūrā, sajutu, ka ir īstais laiks rīkoties. Pateicoties uzņēmējam Ivo Dembovskim, radu iespēju strādāt pašā pilsētas centrā – „Swedbank” ēkā. Domāju, ka arī Rēzeknes un tuvāko apdzīvoto vietu iedzīvotāji labprāt saņemtu kvalitatīvus tulkošanas pakalpojumus.

Ceru, ka tas ir tikai sākums veiksmīgai sadarbībai gan ar klientiem, gan tulkotājiem. Šobrīd kā tulkotāja strādāju pilnas slodzes darbu, sadarbojos arī ar Rēzeknes notāriem, piedāvājot tulkojumu notariālu apstiprinājumu. Nodrošinu tulkojumus dažādās valodās, nepieciešamības gadījumā piesaistot citus profesionālus tulkotājus.


Lasīt visu stāstu

Sintija Lesniece

Absolvējusi: otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmu „Tiesību zinātne”.
Strādā: Rugāju novada domē par juriskonsulti.
Pēc RA bakalaura grāda iegūšanas „Tiesību zinātnē” es iestājos darbā savā specialitātē Rugāju novada domē un uzsāku profesionālo karjeru kā juriskonsulte. Teorētiskās zināšanas varēju izmantot reālā darbībā un vienlaicīgi mācīties no reāliem dzīves piemēriem. Man noticēja, un šajā brīdī sākās mana profesionālā izaugsme. Neviens nevar skaidri pateikt, kurp mūs aizvedīs dzīves līkloči, bet šodien un tagad ir patiess prieks un gandarījums darīt darbu, kas patīk un iedvesmo, kā arī turpināt iegūt arvien jaunas zināšanas savā profesijā, pašizglītoties.
Lasīt visu stāstu

Ilga Bernāne

Absolvējusi: akadēmiskā maģistra studiju programmu „Vadības zinātne”.
Strādā: PVD Austrumzemgales pārvaldē.
Mācību process vadības zinātnēs bija ļoti interesants. Bija kvalificēti un savās jomās zinoši pasniedzēji, daudzi arī no Rīgas. Lekciju kurss – interesants un izvērsts. Mācību programma bija plaša, ar interesantām tēmām. Es tiešām ieguvu daudz jaunu zināšanu. Novēlu visam RA pasniedzēju un tehnisko darbinieku kolektīvam daudz radošu ideju, darba sparu un galvenais – daudz zināšanu alkstošu studentu!
Lasīt visu stāstu

Mārīte Mukāne

Absolvējusi: otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu „Reliģijas pedagoģija”.
Strādā: Daugavpils 24. PII

Ļoti interesantas un noderīgas lekcijas lasīja Jānis Priede, Juris Zarāns un Vladislavs Malahovskis. Kursā mācījāmies 6 studentes no dažādām Latgales vietām.


Lasīt visu stāstu
Vispārējās | Studenti | ĀSD | Sports | Zinātne
Pirmdiena, 26.01.2015.
Biznesa inkubators Ideju Viesnīca pirmais noslēdz līgumu ar LIAA

Biznesa inkubators Ideju Viesnīca 2015.gada 22.janvārī noslēdza līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, kas ļauj sniegt inkubācijas pakalpojumus uzņēmējiem līdz 2015.gada 31.oktobrim.

Trešdiena, 21.01.2015.
Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile apmeklēja Rēzeknes Augstskolu

16. janvārī LR izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile viesojās Rēzeknes Augstskolā (RA). Kopā ar parlamentāro sekretāru Edvardu Smiltēnu, padomnieci komunikācijas jautājumos Egiju Saļņikovu, RA administrācijas pārstāvjiem tika aplūkots Latgales aparātbūves tehnoloģiju centrs. Ministri ieinteresēja jautājums par to, kā notiek sadarbība starp uzņēmējiem, kā praksēs tiek iesaistīti studenti.

Otrdiena, 20.01.2015.
RA doktorante Jeļena Laškova gūst balvu zinātnisko rakstu konkursā

2014. gada nogalē Rēzeknes Augstskolas (RA) doktora programmas „Pedagoģija” doktora grāda kandidāte Jeļena Laškova (zinātniskā vadītāja Dr.paed. Aina Strode) piedalījās Slovākijā organizētajā 3. Starptautiskajā virtuālajā konferencē ARSA-2014 (Advanced Research in Scientific Areas).

Piektdiena, 16.01.2015.
Rēzeknes atbrīvošanas no lieliniekiem 95. gadadienas pasākumi

Šī gada janvārī Latvijā tiek atzīmēta Latgales atbrīvošanas operācijas 95. gadadiena. Latgales atbrīvošanas kaujas bija noslēdzošais posms Latvijas atbrīvošanas cīņās, bet Rēzeknes atbrīvošana bija nozīmīgs etaps Latgales atbrīvošanas kaujās.

Trešdiena, 14.01.2015.
Rēzeknes Augstskola paraksta sadarbības līgumu ar Rēzeknes Valsts poļu ģimnāziju

13. janvārī Rēzeknes Augstskolā (RA) tika parakstīts sadarbības līgums starp Rēzeknes Augstskolu un Rēzeknes Valsts poļu ģimnāziju. Līgumu parakstīja Rēzeknes Augstskolas rektors Edmunds Teirumnieks un Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijas direktore Valentīna Šidlovska.

Trešdiena, 14.01.2015.
Notiks RA absolventes Līgas Čeveres grāmatas „Arhetipi un žanriskās iezīmes šausmu stāstos” prezentācija

16. janvārī Kaunatas vidusskolā notiks Rēzeknes Augstskolas absolventes Līgas Čeveres grāmatas „Arhetipi un žanriskās iezīmes šausmu stāstos” prezentācija. Klātesošie varēs tikties ar grāmatas autori un uzzināt daudz ko interesantu par šausmu stāstiem un to pētīšanu: plkst. 11.45 ar autori tiksies 6. – 9.klases skolēni, bet plkst. 13.00 – vidusskolēni un citi interesenti.

Pirmdiena, 12.01.2015.
ĶĪNIEŠU VALODA Rēzeknes Augstskolā

Ķīniešu valodas kursi tiek piedāvāti skolēniem,  studentiem, docētājiem un citiem interesentiem.

Ceturtdiena, 08.01.2015.
RA absolventes Līgas Čeveres maģistra darbs tiek izdots grāmatā

Pagājušā gada novembrī klajā nāca Rēzeknes Augstskolas (RA) maģistra studiju programmas „Filoloģija” absolventes Līgas Čeveres grāmata „Arhetipi un žanriskās iezīmes šausmu stāstos”, kuras pamatā ir viņas maģistra darbs. Pētījums tika izdots, pateicoties Izglītības un zinātnes ministrijas un Rēzeknes Augstskolas finansiālam atbalstam, programmas direktorei I. Šuplinskai sadarbojoties ar portālu studentuliteratura.lv, kas sniedz iespēju izdot savu zinātnisko darbu bijušiem, esošiem un jaunajiem bakalaura un maģistrantūras studentiem, kā arī visiem tiem, kuri gribētu savu pētījumu ieraudzīt publicētā veidā.

Trešdiena, 17.12.2014.
Valsts pētījuma programmas inosocterehi pētniecība un darbu semināri Latvijas rehabilitācijas iestādēs

Rēzeknes Augstskolas Personības Socializācijas pētījumu institūta Valsts pētījumu programmas projekta N1. pētnieku grupa no RA - V. Ļubkina, G. Marzano, I. Prudņikova, S. Ušča, A. Kaupužs, O. Urtāne, M. Rozenfelde, L. Rižakova un M. Reigase, no LU- I. Žogla, I. Cupere, R. Strods un LiepU – D. Berthere, kā arī projekta N2 pētnieku grupa no RTU – A. Kapenieks, A.Gorbunovs, J. Kapenieks un B. Žuga  šī gada nogalē no 11.12.-13.12. apmeklēja Jūrmalas pilsētas pašvaldības SIA „Veselības un sociālās aprūpes centru „Sloka” un Sociālās integrācijas valsts aģentūras rehabilitācijas kompleksu tautsaimniecības partneru vajadzību izpētei, labās prakse apguvei sociālās rehabilitācijas jomā Latvijā.

Otrdiena, 16.12.2014.
Rēzeknes Augstskolas studenti sagādāja prieku ķepaiņiem

15. decembrī Rēzeknes Augstskolas (RA) Studējošo padomes pārstāvji, biedrības „Rēzeknes Augstskolas absolventu asociācija” biedri apmeklēja Rēzeknes dzīvnieku patversmi, lai nodotu ziedojumus un sagādātu prieku ķepaiņiem. Sarūpētajos ziedojumos bija dzīvnieku barība, rotaļlietas, segas.


Notikumu kalendārs

Video tiešraides

RA Izdevniecība

Pieslēgties LAIS