Sveicināti, viesis   
 
  [EN] [LV] Web lapas karte 
Informācija
Topošajiem studentiem
Studējošajiem
Absolventiem
Darbiniekiem
Viesiem

Aktuāli
Ievadi savu e-pastu, lai saņemtu jaunāko informāciju par Rēzeknes Augstskolu:


Reklāma


 

RA paziņo par kustamā īpašuma objekta pārdošana mutiskā izsolē ar augšupējo soli

Plašāka informācija - sadaļā konkursi un izsoles

RA aicina darbā saimniecības daļas vadītāju – speciālistu energoapgādes jautājumos

Informācija par izziņu, izsaukumu un sekmju izrakstu pieteikšanu

Sākot ar 26.08.2014. studējošie izziņas, izsaukumus un sekmju izrakstus varēs pieteikt elektroniski, sūtot uz e-pastu: Olga.Karacejeva@ru.lv savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, studiju programmas nosaukumu, izziņas adresātu un izziņas informatīvo raksturu (piemēram, par studijām, par sekmību, par imatrikulācijas termiņiem utt.) vai ierodoties Rēzeknes Augstskolas Studiju daļā Atbrīvošanas aleja 115, 319.kab.

RA studentiem ir iespēja saņemt kredītus ar valsts galvojumu

STUDENTU IEVĒRĪBAI !!!

Informējam, ka RA studentiem ir iespēja saņemt kredītus ar valsts galvojumu:

  • studiju kredītu (mācību maksas segšanai)

un/vai

  • studējošā kredītu (ikmēneša kredīts studenta ikdienas tēriņiem)

no  "SEB" bankas līdzekļiem.

 

Lai pieteiktos kredītam, RA Kredītu piešķiršanas komisijā Atbrīvošanas alejā 115, 303. kabinetā ir jāiesniedz sekojošie dokumenti:

  • PASES KOPIJA
  • STUDENTA  IESNIEGUMS (iesnieguma veidlapa ir pieejama RA mājas lapā sadaļā par kredītiem: http://www.ru.lv/studijas/krediti/)
  • IZZIŅA no savas fakultātes dekanāta par to, ka students sekmīgi studē akreditētajā studiju programmā (1. kursa studentiem – sekmju izraksta kopija no atestāta)

 

DOKUMENTU IESNIEGŠANAS TERMIŅŠ IR NO ŠĪ GADA 01.SEPTEMBRA LĪDZ 15. OKTOBRIM

                                                         RA KPK t. 2 6 54 55 22

Sīkākā informācija http://www.ru.lv/studijas/krediti/

Iesnieguma veidlapa

Šodien
Rakstu iesniegšana 2014.gada zinātnisko rakstu krājumam
Tuvākie notikumi
13.10.2014
Karjeras nedēļa Rēzeknē
21.10.2014
Asinsdonoru diena Rēzeknes Augstskolā
Gaidāmās konferences
21.11.2014
7. starptautiskā latgalistikas konference KRUSTPUNKTI PIEROBEŽAS KULTŪRĀ, VALODĀ, VĒSTURĒ
21.11.2014
7. storptautyskuo latgalistikys konfereņce KRYSTPUNKTI PĪRŪBEŽYS KULTURĀ, VOLŪDĀ, VIESTURĒ
18.06.2015
10. starptautiskā zinātniski praktiskā konference “Vide. Tehnoloģija. Resursi”
Absolventu veiksmes stāsti

Līga Priedeslaipa

Absolvējusi: profesionālā bakalaura studiju programmu „Interjera dizains”.
Strādā: grafiskā dizaina birojā „Bumbierkoks” par dizaineri.
Studiju laikā tika gūtas pamata zināšanas savai profesijai. Lai gan neesmu interjera dizainere, tomēr dizaina dzīve ir manējā – strādāju grafiskā dizaina birojā „Bumbierkoks” par dizaineri. Arī te noder studiju laika gudrības – fotomāksla, krāsu mācības, grafiskās mākslas zināšanas un tas, ka studiju laikā tika iemantota spēja patstāvīgi darīt darbus. Savā brīvajā laikā nodarbojos arī ar glezniecību, kas īpaši mīļa kļuva tieši pasniedzēja V.Paura mākslas lekcijās.
Lasīt visu stāstu

Marija Mazure

Absolvējusi: maģistra programmu „Speciālā pedagoģija”
Strādā: Nautrēnu vidusskolā par direktora vietnieci mācību darbā

Manuprāt, absolvētā studiju programma ir veidota tā, ka aptvertas tēmas, kas ir nepieciešamas, lai veiksmīgi realizētu iekļaujošo izglītību, lai spētu veidot tādu izglītības sistēmu, lai tā atbilstu visu veidu skolēnu vajadzībām. Visvairāk piesaistīja lekcijas saistībā ar iekļaujošo izglītību, disciplīnas un uzvedības, mācību motivācijas, intelektuālās attīstības traucējumu izraisīto problēmu risināšanu izglītības procesā.


Lasīt visu stāstu

Agita Ceruka

Absolvējusi: otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu „Finanses”
Strādā: par AS „Latvijas valsts meži” Pļaviņu kokaudzētavas vadītāju
Apgūstot ekonomiskās zināšanas, cilvēks var strādāt arī vairākās tautsaimniecības nozarēs. Šobrīd es nestrādāju par grāmatvedi, nestrādāju par finansistu, bet esmu kokaudzētavas vadītāja, taču šajā darbā man noder visas kādreiz iegūtās zināšanas Rēzeknes Augstskolā, jo man ir jāsastāda kokaudzētavas budžets, tas ir saprātīgi jāplāno, kā izlietot, tāpat arī algu aprēķināšana ir uz maniem pleciem – līdz ar to visas manas ekonomikas jomā gūtās zināšanas man noder.
Lasīt visu stāstu

Sintija Lesniece

Absolvējusi: otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmu „Tiesību zinātne”.
Strādā: Rugāju novada domē par juriskonsulti.
Pēc RA bakalaura grāda iegūšanas „Tiesību zinātnē” es iestājos darbā savā specialitātē Rugāju novada domē un uzsāku profesionālo karjeru kā juriskonsulte. Teorētiskās zināšanas varēju izmantot reālā darbībā un vienlaicīgi mācīties no reāliem dzīves piemēriem. Man noticēja, un šajā brīdī sākās mana profesionālā izaugsme. Neviens nevar skaidri pateikt, kurp mūs aizvedīs dzīves līkloči, bet šodien un tagad ir patiess prieks un gandarījums darīt darbu, kas patīk un iedvesmo, kā arī turpināt iegūt arvien jaunas zināšanas savā profesijā, pašizglītoties.
Lasīt visu stāstu

Diāna Piktjale

Absolvējusi: profesionālā bakalaura studiju programmu „Jurists”; profesionālā maģistra studiju programmu „Tiesību zinātne”.
Strādā: Aizkraukles rajona prokuratūrā par prokurori.
Zināšanas, ko esmu ieguvusi, studējot RA, viennozīmīgi ir palīdzējušas un tiek izmantotas profesionālajā darbībā. Akadēmisko personālu, kas dalījās ne vien savās teorētiskajās zināšanās, bet arī praktiskajā pieredzē, uzskatu par augsti kvalificētu un profesionālu. Par studiju programmas „Jurists” augsto kvalitāti pārliecinājos faktiski uzreiz pēc augstskolas absolvēšanas. Izglītības programmas līmenis, mērķtiecīga un neatlaidīga studiju programmas apguve man palīdzēja veiksmīgi nokārtot eksāmenus un izturēt konkursu uz prokurores amatu.
Lasīt visu stāstu
Vispārējās | Studenti | ĀSD | Sports | Zinātne
Pirmdiena, 29.09.2014.
Rēzeknes Augstskolu apmeklēja Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas pārstāvji

19. septembrī Rēzeknes Augstskolu (RA) apmeklēja Latvijas Universitātes P. Stradiņa  medicīnas koledžas (LU PSK) pārstāvji: LU PSK Sabiedrisko attiecību speciāliste Agnese Grase, LU PSK Ārējo sakaru koordinatore Mārīte Bondareva, LU PSK lektore un Dienesta viesnīcas vadītāja Diāna Bakāne.

Pirmdiena, 29.09.2014.
Raitā ritmā uz priekšu!

Nu jau pilnā sparā Rēzeknes Augstskolā (RA) norit studijas. Šogad RA par savu skolu izvēlējušies 627 pirmkursnieki. Taču šis skaitlis pamazām turpina augt, jo vēl līdz 1. oktobrim turpinās reflektantu uzņemšana 6 studiju programmās.

Pirmdiena, 29.09.2014.
Performance un modes skate Rēzeknes Augstskolā

20. septembrī Rēzeknes Augstskolas (RA) III starptautiskās zinātniski praktiskās konferences „MĀKSLA UN MŪZIKA KULTŪRAS DISKURSĀ” pasākumos interesenti varēja vērot performanci un studentu un profesionālu dizaineru izstrādāto tērpu kolekciju modes skati (8 kolekcijas).

Pirmdiena, 29.09.2014.
Rēzeknes Augstskolas kolektīvs sveic Pēteri Grabustu

Aizvadītajā nedēļā Rīgas Tehniskās universitātes Informācijas tehnoloģiju nozares profesoru padomē Rēzeknes Augstskolas (RA) Dr.sc.ing. asoc. prof. Pēteri Grabustu vienbalsīgi ievēlēja par profesoru.

Piektdiena, 26.09.2014.
29. septembrī skaties erudīcijas raidījumu „V.I.P.” un turi īkšķus par mūsējiem!!!

Kā izlasāms ltv.lv mājas lapā, tad 29. septembra erudīcijas spēlē piedalīsies Anda Staņēviča ģimenes trio un Rēzeknes Augstskolas pasniedzēja Ivara Matisova komanda, kas papildināta ar diviem studentiem.

Trešdiena, 24.09.2014.
Mediācijai skolās būt!

No 2013. gada oktobra Leonardo da Vinci programmas ietvaros tiek realizēts starptautiskais projekts „Improvement of Social Pedagogues Professional Qualification by Mediation Implementation“ (MeImp) (Projekta No LLP-LdV-TOI-2013-LT-0141).

Trešdiena, 24.09.2014.
Rēzeknes Augstskolas un Pleskavas Valsts universitātes starptautiskā studentu plenēra darbu izstāde Rēzeknē

Pagājušajā nedēļā konferences laikā Rēzeknes Augstskolā (RA) tika atvērta RA  un Pleskavas Valsts universitātes  starptautiskā studentu  plenēra darbu izstāde. Šī ir jau trešā mūsu sadraudzības augstskolu dizaina specialitātes studentu  plenēra  zīmējumu un gleznojumu izstāde.

Trešdiena, 24.09.2014.
RA mācībspēki piedalījās diplomdarbu aizstāvēšanas komisijā Pleskavas Universitātē

Pamatojieties uz Rēzeknes Augstskolas (RA) un Pleskavas Universitātes noslēgto līgumu, šī gada jūlija sākumā RA docētājs, asoc. prof. Vladislavs Paurs piedalījās Pleskavas Universitātes studiju programmas „Dizains” diplomdarbu aizstāvēšanā.

Pirmdiena, 22.09.2014.
RA studentes piedalījās lietuviešu valodas un kultūras vasaras kursos

No 19. jūlija līdz 16. augustam Rēzeknes Augstskolas (RA) akadēmiskā bakalaura studiju programmas „Filoloģija” trešā kursa studentes Judīte Grāmatniece un Zane Grudule papildināja savas zināšanas lietuviešu valodas un kultūras vasaras kursos Vītauta Dižā Universitātē Kauņā.

Pirmdiena, 22.09.2014.
RA docētāji un studenti – piedalieties talkā un palīdziet labiekārtot Jaundomes muižas tūrisma taku!

Rēzeknes Augstskolai (RA) ir izveidojusies lieliska sadarbība ar Dagdas novada pašvaldības Ezernieku pagasta pārvaldi. Sadarbības ietvaros RA Ekonomikas un vadības fakultātes studenti izstrādāja diplomdarbus, palīdzot novadā attīstīt jaunus tūrisma produktus.


Notikumu kalendārs

Video tiešraides

RA Izdevniecība

Pieslēgties LAIS