Sveicināti, viesis   
 
  [EN] [LV] Web lapas karte 
Informācija
Topošajiem studentiem
Studējošajiem
Absolventiem
Darbiniekiem
Viesiem

Aktuāli
Ievadi savu e-pastu, lai saņemtu jaunāko informāciju par Rēzeknes Augstskolu:


Reklāma


 
Tuvākie notikumi
25.11.2014
Seminārs par projektu “Vietējo varas iestāžu potenciāla sniegt elektroniskos pakalpojumus paaugstināšana pierobežā Ļeņingradas apgabalā un Ida-Vīrumā apriņķī"
26.11.2014
Vieslekcija Rēzeknes Augstskolā
09.12.2014
Lekcija „Pasaules tautsaimniecības izaicinājumi un perspektīvas”
05.01.2015
Sākas ziemas uzņemšana Rēzeknes Augstskolā
Gaidāmās konferences
11.03.2015
Starptautiskā akadēmiskā konference "Zinātnisko pētījumu pārnese studiju procesā".
09.04.2015
Zinātniski - praktiskā konference "Indivīds, sabiedrība, valsts: tiesisko attiecību aktualitātes"
23.04.2015
4. starptautiskā zinātniskā konference „Autors. Teksts. Laikmets”.
22.05.2015
Ikgadējā starptautiskā zinātniskā konference „Sabiedrība, Integrācija, Izglītība”.
18.06.2015
10. starptautiskā zinātniski praktiskā konference “Vide. Tehnoloģija. Resursi”
Absolventu veiksmes stāsti

Gunita Ločmele

Absolvējusi: otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmu „Sociālais pedagogs”.
Strādā: kopš 2009.gada par sociālo darbinieci vasaras Latgales reģionālajā atbalsta centrā „Rasas pērles”.
Vēlētos pateikt paldies ikvienam lektoram par sniegtajām zināšanām, īpaši vēlētos uzteikt R.Orsku, M.Rozenfeldi, A Jurčenko un, protams, Ž.Truskovsku, jo – ko gan es darītu bez studiju laikā lieliski izveidotiem portfolio un kreatīvās domāšanas! Bet kā visnozīmīgāko lekciju kursu uzskatu G. Stroda „Kooperatīvo mācīšanos”. Šīs lekcijas man „atvēra acis”, un iegūtās zināšanas palīdz man ne tikai darbā, bet arī ikdienā.
Lasīt visu stāstu

Sintija Lesniece

Absolvējusi: otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmu „Tiesību zinātne”.
Strādā: Rugāju novada domē par juriskonsulti.
Pēc RA bakalaura grāda iegūšanas „Tiesību zinātnē” es iestājos darbā savā specialitātē Rugāju novada domē un uzsāku profesionālo karjeru kā juriskonsulte. Teorētiskās zināšanas varēju izmantot reālā darbībā un vienlaicīgi mācīties no reāliem dzīves piemēriem. Man noticēja, un šajā brīdī sākās mana profesionālā izaugsme. Neviens nevar skaidri pateikt, kurp mūs aizvedīs dzīves līkloči, bet šodien un tagad ir patiess prieks un gandarījums darīt darbu, kas patīk un iedvesmo, kā arī turpināt iegūt arvien jaunas zināšanas savā profesijā, pašizglītoties.
Lasīt visu stāstu

Agita Ceruka

Absolvējusi: otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu „Finanses”
Strādā: par AS „Latvijas valsts meži” Pļaviņu kokaudzētavas vadītāju
Apgūstot ekonomiskās zināšanas, cilvēks var strādāt arī vairākās tautsaimniecības nozarēs. Šobrīd es nestrādāju par grāmatvedi, nestrādāju par finansistu, bet esmu kokaudzētavas vadītāja, taču šajā darbā man noder visas kādreiz iegūtās zināšanas Rēzeknes Augstskolā, jo man ir jāsastāda kokaudzētavas budžets, tas ir saprātīgi jāplāno, kā izlietot, tāpat arī algu aprēķināšana ir uz maniem pleciem – līdz ar to visas manas ekonomikas jomā gūtās zināšanas man noder.
Lasīt visu stāstu

Diāna Piktjale

Absolvējusi: profesionālā bakalaura studiju programmu „Jurists”; profesionālā maģistra studiju programmu „Tiesību zinātne”.
Strādā: Aizkraukles rajona prokuratūrā par prokurori.
Zināšanas, ko esmu ieguvusi, studējot RA, viennozīmīgi ir palīdzējušas un tiek izmantotas profesionālajā darbībā. Akadēmisko personālu, kas dalījās ne vien savās teorētiskajās zināšanās, bet arī praktiskajā pieredzē, uzskatu par augsti kvalificētu un profesionālu. Par studiju programmas „Jurists” augsto kvalitāti pārliecinājos faktiski uzreiz pēc augstskolas absolvēšanas. Izglītības programmas līmenis, mērķtiecīga un neatlaidīga studiju programmas apguve man palīdzēja veiksmīgi nokārtot eksāmenus un izturēt konkursu uz prokurores amatu.
Lasīt visu stāstu

Edgars Blinovs

Absolvējis: profesionālā bakalaura studiju programmu „Jurists”; profesionālā maģistra studiju programmu „Tiesību zinātne”.
Strādā: Rēzeknes novada Ozolaines pagasta pārvaldes vadītājs
Kopumā studiju programmas gan obligātie, gan izvēles priekšmeti mani apmierināja un zināšanas, iegūtas studiju laikā, joprojām noder, pildot sava darba amata pienākumus. Nākot studēt uz RA, man bija nodoms un vēlēšanās iesaistīties Studējošo pašpārvaldē. Visa studiju laika garumā aktīvi piedalījos studentu dzīvē, par ko liecina fakts, ka 3. kursā kļuvu par HJZF Studējošo pašpārvaldes vadītāju, kuru vadīju līdz bakalaura studiju programmas „Jurists” absolvēšanai. Tie bija neaizmirstami un no dzīves neizsvītrojami studentu gadi.
Lasīt visu stāstu
Vispārējās | Studenti | ĀSD | Sports | Zinātne
Sestdiena, 22.11.2014.
Ko nozīmē elektrības tirgu atvēršana 2015.gada 1.janvārī?

Kāpēc par siltumu maksājam vairāk nekā par ūdeni?

Nāc pirmdien, 24.novembrī, uz viesnīcu "Latgale", Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 98 un uzzini visu no zinošākajiem ekspertiem.

Piektdiena, 21.11.2014.
Rēzeknes Augstskolu apmeklē Ķīnas pārstāvji

19. novembrī Rēzeknes Augstskolu (RA) apmeklēja Latvijas Universitātes Konfūcija institūta Latvijas Puses direktors Pēteris Pildegovičs un Ķīnas Puses direktors profesors Šaņs  Cjuaņjuņs (Shang Quanyu).

Piektdiena, 21.11.2014.
RA Personības socializācijas pētījumu institūts ir uzsācis īstenot vērienīgu valsts pētījuma programmu

RA PSPI ir sācis realizēt Valsts pētījumu programmu (VPP) „Inovatīvi risinājumi sociālajā telerehabilitācijā Latvijas skolās iekļaujošās izglītības kontekstā” INOSOCTEREHI. Programmas vadītāja ir RA profesore, RA PSPI direktore Velta Ļubkina un projekts iekļauj sevī starpdisciplināru pētījumu, kas atbilst Valsts un sabiedrības ilgtspējīgas attīstības prioritārā virziena uzdevumiem.

Piektdiena, 21.11.2014.
Atbalsti Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas projektu „Saglabāsim latviešu tautas tradīcijas”

Līdz 30. novembrim ikvienam, kurš vēlas atbalstīt Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas labdarības iniciatīvu, ir iespēja nobalsot portālā www.labiedarbi.lv par projektu „Saglabāsim latviešu tautas tradīcijas”.

Ceturtdiena, 20.11.2014.
RA studente Anda Sprūža saņem titulu „Gada jaunietis 2014”

Rēzeknes Augstskolas (RA) 3. kursa studente Anda Sprūža, kura mācās par mājsaimniecības/mājturības un biznesa ekonomisko pamatu skolotāju, ir kļuvusi par konkursa „Ciblas novada Gada cilvēks” laureāti nominācijā „Gada jaunietis 2014”.

Ceturtdiena, 20.11.2014.
Aizvadīta akadēmiskā konference „Iekļaujoša izglītība augstskolu un vispārizglītojošo iestāžu sadarbības aspektā”

Rēzeknes Augstskola (RA) šogad atzīmē 15. gadadienu, kopš tika uzsākts darbs profesionālo augstākās izglītības studiju programmu, speciālās izglītības skolotāju sagatavošanai, izstrādē un īstenošanā. Ir pagājuši 10 gadi, kā 2004. gadā RA absolvēja pirmie šo studiju programmu absolventi. Šajos gados absolventu skaits ir skaitāms vairāk kā piecos simtos: tie ir skolotāji darbam ar bērniem, kuriem ir attīstības traucējumi, dzirdes traucējumi, valodas un runas traucējumi, garīgās attīstības traucējumi, kā arī profesionālie maģistri speciālajā pedagoģijā.

Trešdiena, 19.11.2014.
Virtuālais muzejs un pierobežu kultūras krustpunkti

Novembra beigas Rēzeknes Augstskolā (RA) ir laiks, kad notiek ikgadējais Andrejdienas pasākums. Šogad tas notiks agrāk – 21. un 22. novembrī, kas būs sevišķi piesātinātas dienas, jo notiks vairāki pasākumi, kas ir saistīti ar projekta „Virtuālā pagātne – muzeju nākotne” noslēgumu. Nemanot ir pagājuši divi gadi, kopš projekta īstenošanas sākuma, kurā RA darbojas kā vadošais partneris, pulcējot ap sevi partnerus – Ķēdaiņu Reģionālo muzeju (Lietuva), Grodņas Valsts vēstures un arheoloģijas muzeju (Grodņa, Baltkrievija) un Rēzeknes pilsētas domi, kas pārstāv Latgales Kultūrvēstures muzeju. Ir pienācis laiks prezentēt sasniegtos rezultātus.

Otrdiena, 18.11.2014.
Sveicam RA lektori Valdu Čakšu!

12. novembrī Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā, klātesot mūzikas skolas pedagogiem un audzēkņiem, Rēzeknes Augstskolas mācībspēkiem un studentiem, kā arī citiem interesentiem, svinīgi noritēja Valdas Čakšas grāmatas „Tautas konservatorijas Latgales kultūrvidē (1923 – 1941)” prezentācijas svētki.

Trešdiena, 12.11.2014.
Ziemas uzņemšana Rēzeknes Augstskolā

Rēzeknes Augstskolā (RA) notiks reflektantu dokumentu pieņemšana atsevišķās studiju programmās. Studētgribētāji tiks gaidīti no 2015. gada 5. līdz 16. janvārim (RA Studiju daļā, Atbrīvošanas alejā 115, 319. kab.).

Trešdiena, 12.11.2014.
RA students Vitālijs Sumarokovs saņem Exigen Services Latvia piešķirto stipendiju

10. novembrī Rēzeknes Augstskolā (RA) ieradās Exigen Services Latvia valdes priekšsēdētāja vietnieks, finanšu un administratīvais  direktors Uldis Smilts, lai RA maģistra studiju programmas „Datorsistēmas” 1. kursa studentam Vitālijam Sumarokovam svinīgi pasniegtu Exigen Services Latvia stipendijas sertifikātu.


Notikumu kalendārs

Video tiešraides

RA Izdevniecība

Pieslēgties LAIS