Sveicināti, viesis   
 
  [EN] [LV] Web lapas karte 
Informācija
Topošajiem studentiem
Studējošajiem
Absolventiem
Darbiniekiem
Viesiem

Aktuāli
Ievadi savu e-pastu, lai saņemtu jaunāko informāciju par Rēzeknes Augstskolu:


Reklāma


 

RA studentiem ir iespēja saņemt kredītus ar valsts galvojumu

Tuvākie notikumi
05.05.2015
Ivetas Dembovskas atklātā lekcija „Reklāma: labi vai slikti?”
05.05.2015
Rēzeknes Augstskolā notiks I. Kotānes atklātā lekcija
05.05.2015
Valdas Čakšas atklātā lekcija
06.05.2015
Lienes Zarembo atklātā lekcija
08.05.2015
Dr.philol. Sanitas Lazdiņas atklātā lekcija st.kursā "20.gs. tendences valodniecībā"
Gaidāmās konferences
16.05.2015
Studentu zinātniskā konference „Mēs laikā, telpā, attīstībā”
21.05.2015
VRS amatpersonu, docētāju un studējošo 3.zinātniski praktiskā konference "Valsts robežsardze: attīstība, problēmas un risinājumi"
22.05.2015
Ikgadējā starptautiskā zinātniskā konference „Sabiedrība, Integrācija, Izglītība”.
28.05.2015
17.studentu un docētāju zinātniski praktiskā konference TAUTSAIMNIECĪBAS ATTĪSTĪBA: PROBLĒMAS UN RISINĀJUMI
18.06.2015
10. starptautiskā zinātniski praktiskā konference “Vide. Tehnoloģija. Resursi”
24.09.2015
IV starptautiskā zinātniski praktiskā konference MĀKSLA UN MŪZIKA KULTŪRAS DISKURSĀ (Pieteikšanās ir pagarināta līdz 07.04.2015.)
Absolventu veiksmes stāsti

Svetlana Ušča

Absolvējusi: doktora studiju programmu „Pedagoģija”.
Strādā: RA Personības socializācijas pētījumu institūtā par pētnieci; RA lektore; doktora studiju programmas „Pedagoģija” metodiķe.

Studijas doktorantūrā ir meklējumu un šaubu ceļš, sinerģija starp esošo pētījumu apzināšanu un sevis, savas vietas izvēlētajā jomā meklēšanu. Man paveicās, jo laiks, kad RA uzsāka doktora studiju programmas „Pedagoģija” realizēšanu, sakrita ar laiku, kad manī bija radusies vēlme vēl kaut ko mācīties. Tobrīd domāju – kāpēc ne doktorantūrā?


Lasīt visu stāstu

Marija Mazure

Absolvējusi: maģistra programmu „Speciālā pedagoģija”
Strādā: Nautrēnu vidusskolā par direktora vietnieci mācību darbā

Manuprāt, absolvētā studiju programma ir veidota tā, ka aptvertas tēmas, kas ir nepieciešamas, lai veiksmīgi realizētu iekļaujošo izglītību, lai spētu veidot tādu izglītības sistēmu, lai tā atbilstu visu veidu skolēnu vajadzībām. Visvairāk piesaistīja lekcijas saistībā ar iekļaujošo izglītību, disciplīnas un uzvedības, mācību motivācijas, intelektuālās attīstības traucējumu izraisīto problēmu risināšanu izglītības procesā.


Lasīt visu stāstu

Mārīte Mukāne

Absolvējusi: otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu „Reliģijas pedagoģija”.
Strādā: Daugavpils 24. PII

Ļoti interesantas un noderīgas lekcijas lasīja Jānis Priede, Juris Zarāns un Vladislavs Malahovskis. Kursā mācījāmies 6 studentes no dažādām Latgales vietām.


Lasīt visu stāstu

Līga Priedeslaipa

Absolvējusi: profesionālā bakalaura studiju programmu „Interjera dizains”.
Strādā: grafiskā dizaina birojā „Bumbierkoks” par dizaineri.
Studiju laikā tika gūtas pamata zināšanas savai profesijai. Lai gan neesmu interjera dizainere, tomēr dizaina dzīve ir manējā – strādāju grafiskā dizaina birojā „Bumbierkoks” par dizaineri. Arī te noder studiju laika gudrības – fotomāksla, krāsu mācības, grafiskās mākslas zināšanas un tas, ka studiju laikā tika iemantota spēja patstāvīgi darīt darbus. Savā brīvajā laikā nodarbojos arī ar glezniecību, kas īpaši mīļa kļuva tieši pasniedzēja V.Paura mākslas lekcijās.
Lasīt visu stāstu

Diāna Piktjale

Absolvējusi: profesionālā bakalaura studiju programmu „Jurists”; profesionālā maģistra studiju programmu „Tiesību zinātne”.
Strādā: Aizkraukles rajona prokuratūrā par prokurori.
Zināšanas, ko esmu ieguvusi, studējot RA, viennozīmīgi ir palīdzējušas un tiek izmantotas profesionālajā darbībā. Akadēmisko personālu, kas dalījās ne vien savās teorētiskajās zināšanās, bet arī praktiskajā pieredzē, uzskatu par augsti kvalificētu un profesionālu. Par studiju programmas „Jurists” augsto kvalitāti pārliecinājos faktiski uzreiz pēc augstskolas absolvēšanas. Izglītības programmas līmenis, mērķtiecīga un neatlaidīga studiju programmas apguve man palīdzēja veiksmīgi nokārtot eksāmenus un izturēt konkursu uz prokurores amatu.
Lasīt visu stāstu
Vispārējās | Studenti | ĀSD | Sports | Zinātne
Ceturtdiena, 30.04.2015.
Rēzeknes Augstskolā notika 4. starptautiskā zinātniskā konference „Autors. Teksts. Laikmets.”

23. un 24. aprīlī Rēzeknes Augstskolā (RA) norisinājās 4. starptautiskā zinātniskā konference „Autors. Teksts. Laikmets.”, kas bija veltīta literatūrzinātnieces Ilonas Salcevičas 75 gadu jubilejai.

Konference, kuras idejas autore un koordinatore ir Dr. philol. Sandra Ratniece, ir lieliska iespēja interesentiem uzzināt par pagājušā gada notikumiem literatūrā, diskutēt par aktuālām literatūrzinātnes, filozofijas, kulturoloģijas problēmām. Konferences plenārsēde tika veltīta I. Salcevičai.

Trešdiena, 29.04.2015.
RA komanda „Rūtainie krekli” uzvar starpaugstskolu intelektuālajā spēlē „Erudīts 2015”

22. aprīlī Rēzeknes Augstskolā (RA) norisinājās starpaugstskolu intelektuālā spēle „Erudīts 2015”, kuras galvenais mērķis bija noskaidrot erudītāko un atjautīgāko starpaugstskolu komandu.

Trešdiena, 29.04.2015.
Lauku labumu tirdziņš Rēzeknes Augstskolā

Lauku siers, dārzeņi, gaļas izstrādājumi, garšvielas, māla vāzes un krūzes, linu dvieļi un galdauti, koka darinājumi un citas labas lietas, kas tapušas Rēzeknes novadā līdz šim uzrunājušas savus pircējus tirdziņā, kas ik mēnesi tika organizēts Rēzeknes novada pašvaldībā, taču nākamais tirdziņš

Trešdiena, 29.04.2015.
RA notika 19. starptautiskā studentu zinātniski praktiskā konference „Cilvēks. Vide. Tehnoloģijas”

22. aprīlī Rēzeknes Augstskolā (RA) norisinājās 19. starptautiskā studentu zinātniski praktiskā konference „Cilvēks. Vide. Tehnoloģijas”. 

Pirmdiena, 27.04.2015.
Sovvaļnīks dārdina, pavasaris tuvojas.

Pavasaris vienmēr nāk ar troksni: sniegpulksteņi drosmīgi spraucas cauri vēl pilnībā neatsilušajai zemes garozai, sprāgst jaunie bērzu pumpuri, gājputni trako pa gaisu sajūsmā par sauli, ūdeņi šaudās pa upēm kā atbrīvojušies no ieslodzījuma un arī Sovvaļnīks dārdina zemi un cilvēku prātus ar jauno dziesmu „Ceļš”.

Pirmdiena, 27.04.2015.
Apmeklē starptautisko studentu zinātnisko konferenci „PERSONĪBA. LAIKS. KOMUNIKĀCIJA”!

Aprīlis ir mēnesis, kad Rēzeknes Augstskolas (RA) Izglītības un dizaina fakultātes studenti piedalās ar savu pētījumu prezentācijām starptautiskajā studentu zinātniskajā konferencē „PERSONĪBA. LAIKS. KOMUNIKĀCIJA”. Konferences mērķis ir sekmēt studējošo zinātniski pētnieciskā darba prasmes un sadarbību nozares novitāšu apzināšanā.

Ceturtdiena, 23.04.2015.
Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai

20. aprīlī Rēzeknes Augstskolā (RA) notika informatīvais pasākums par konkursu „Laukiem būt” un „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”.

Ceturtdiena, 23.04.2015.
Noslēgts sadarbības līgums starp Rēzeknes Augstskolu un Rēzeknes 6. vidusskolu

22. aprīlī tika noslēgts sadarbības līgums starp Rēzeknes Augstskolu (RA) un Rēzeknes 6. vidusskolu.

Ceturtdiena, 23.04.2015.
Piedalies firmas „Brother” rīkotajā seminārā un meistarklasē!

28. aprīlī plkst. 10.00 Rēzeknes Augstskolā, Atbrīvošanas alejā 115, aktu zālē (2.stāvā) viesosies firmas „Brother” pārstāvji –  notiks seminārs un meistarklase.

Trešdiena, 22.04.2015.
25. aprīlī – Lielā Talka

25. aprīlī plkst. 9.00 Tu, Tavi studiju biedri, draugi, mācībspēki, darbinieki ir gaidīti Atbrīvošanas alejā 115, lai kopīgiem spēkiem padarītu Rēzeknes Augstskolas teritoriju sakoptāku.


Notikumu kalendārs

Video tiešraides

RA Izdevniecība

Pieslēgties LAIS