Sveicināti, viesis   
 
  [EN] [LV] Web lapas karte 
Informācija
Topošajiem studentiem
Studējošajiem
Absolventiem
Darbiniekiem
Viesiem

Aktuāli
Ievadi savu e-pastu, lai saņemtu jaunāko informāciju par Rēzeknes Augstskolu:


Reklāma
 

RA studentiem ir iespēja saņemt kredītus ar valsts galvojumu

Tuvākie notikumi
25.05.2015
Rēzeknes Augstskolas studenti aicināti uz tikšanos
02.06.2015
Rēzeknes Augstskolas rīkotā 7. atklātā zinātnes padomes sēde
10.06.2015
Vladislava Paura jubilejas personālizstādes atklāšana
19.06.2015
Izlaidumu norise Ekonomikas un pārvaldības fakultātē
20.06.2015
Izlaidumu norise Rēzeknes Augstskolā Izglītības, valodu un dizaina fakultātē
25.06.2015
Izlaidumu norise Rēzeknes Augstskolā Inženieru fakultātē
26.06.2015
Izlaidumu norise Rēzeknes Augstskolā Izglītības, valodu un dizaina fakultātē
Gaidāmās konferences
28.05.2015
17.studentu un docētāju zinātniski praktiskā konference TAUTSAIMNIECĪBAS ATTĪSTĪBA: PROBLĒMAS UN RISINĀJUMI
18.06.2015
10. starptautiskā zinātniski praktiskā konference “Vide. Tehnoloģija. Resursi”
24.09.2015
IV starptautiskā zinātniski praktiskā konference MĀKSLA UN MŪZIKA KULTŪRAS DISKURSĀ (Pieteikšanās ir pagarināta līdz 07.04.2015.)
Absolventu veiksmes stāsti

Gunita Ločmele

Absolvējusi: otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmu „Sociālais pedagogs”.
Strādā: kopš 2009.gada par sociālo darbinieci vasaras Latgales reģionālajā atbalsta centrā „Rasas pērles”.
Vēlētos pateikt paldies ikvienam lektoram par sniegtajām zināšanām, īpaši vēlētos uzteikt R.Orsku, M.Rozenfeldi, A Jurčenko un, protams, Ž.Truskovsku, jo – ko gan es darītu bez studiju laikā lieliski izveidotiem portfolio un kreatīvās domāšanas! Bet kā visnozīmīgāko lekciju kursu uzskatu G. Stroda „Kooperatīvo mācīšanos”. Šīs lekcijas man „atvēra acis”, un iegūtās zināšanas palīdz man ne tikai darbā, bet arī ikdienā.
Lasīt visu stāstu

Jeļena Pentjugova

Absolvējusi: akadēmiskā maģistra studiju programmu „Vadības zinātne”.
Strādā: par AS Swedbank Rēzeknes filiāles vadītāju.

Studiju programmas „Vadības zinātne” laikā mums tika izskaidrota risku analīze un to vadīšana, biznesa psiholoģija, ka arī uzņēmumu sociālā personāla politika. Tika sniegtas un apgūtas padziļinātas teorētiskās zināšanas finanšu analīzē, kuras turpmāk tika izmantotas darbā uzņēmumu maksātspējas novērtēšanā no bankas viedokļa. Ļoti patīkamu gaisotni veidoja RA personāls un kursa biedri, kuri pārsteidza ar savu labvēlīgumu un izpalīdzīgumu. Studiju laikā uzlaboju komunikācijas prasmes, kā arī satiku labus draugus.


Lasīt visu stāstu

Svetlana Ušča

Absolvējusi: doktora studiju programmu „Pedagoģija”.
Strādā: RA Personības socializācijas pētījumu institūtā par pētnieci; RA lektore; doktora studiju programmas „Pedagoģija” metodiķe.

Studijas doktorantūrā ir meklējumu un šaubu ceļš, sinerģija starp esošo pētījumu apzināšanu un sevis, savas vietas izvēlētajā jomā meklēšanu. Man paveicās, jo laiks, kad RA uzsāka doktora studiju programmas „Pedagoģija” realizēšanu, sakrita ar laiku, kad manī bija radusies vēlme vēl kaut ko mācīties. Tobrīd domāju – kāpēc ne doktorantūrā?


Lasīt visu stāstu

Mārīte Mukāne

Absolvējusi: otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu „Reliģijas pedagoģija”.
Strādā: Daugavpils 24. PII

Ļoti interesantas un noderīgas lekcijas lasīja Jānis Priede, Juris Zarāns un Vladislavs Malahovskis. Kursā mācījāmies 6 studentes no dažādām Latgales vietām.


Lasīt visu stāstu

Edgars Blinovs

Absolvējis: profesionālā bakalaura studiju programmu „Jurists”; profesionālā maģistra studiju programmu „Tiesību zinātne”.
Strādā: Rēzeknes novada Ozolaines pagasta pārvaldes vadītājs
Kopumā studiju programmas gan obligātie, gan izvēles priekšmeti mani apmierināja un zināšanas, iegūtas studiju laikā, joprojām noder, pildot sava darba amata pienākumus. Nākot studēt uz RA, man bija nodoms un vēlēšanās iesaistīties Studējošo pašpārvaldē. Visa studiju laika garumā aktīvi piedalījos studentu dzīvē, par ko liecina fakts, ka 3. kursā kļuvu par HJZF Studējošo pašpārvaldes vadītāju, kuru vadīju līdz bakalaura studiju programmas „Jurists” absolvēšanai. Tie bija neaizmirstami un no dzīves neizsvītrojami studentu gadi.
Lasīt visu stāstu
Vispārējās | Studenti | ĀSD | Sports | Zinātne
Trešdiena, 20.05.2015.
Rēzeknes Augstskolā licencētas divas jaunas studiju programmas

Maija vidū Rēzeknes Augstskolu (RA) apmeklēja licencēšanas komisijas eksperti, kuri vērtēja augstskolas iespējas īstenot divas jaunas studiju programmas Inženieru fakultātē - pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu „Programmēšana un datortīklu administrēšana”, kā arī akadēmisko maģistra studiju programmu „Lāzertehnoloģijas”.

Trešdiena, 20.05.2015.
Rēzeknes Augstskola vidusskolu absolventiem piedāvās 318 valsts finansētās budžeta vietas

Laikā, kad daudzās Latvijas skolās skan Pēdējā zvana svētku skaņas, vidusskolu absolventi gatavojas ne vien centralizētajiem eksāmeniem, bet arī jaunam posmam sava dzīvē - studijām.

Otrdiena, 19.05.2015.
RA Inženieru fakultātes ēka gūst atzinību Latvijas Arhitektūras gada balvas konkursā

Latvijas Arhitektūras gada balva ir ikgadējs nacionālais arhitektūras konkurss ar mērķi apzināt un popularizēt Latvijas arhitektūras labākos sniegumus un veicināt arhitektūras augstvērtīgu attīstību. Tas ir Latvijas arhitektūras gada lielākais notikums, atzīts par valstiski nozīmīgu pasākumu, un pati balva ir augstākais apbalvojums Latvijas arhitektūrā. Latvijas arhitektūras gada balvu rīko Latvijas Arhitektu savienība kopš 1995. gada.

Otrdiena, 19.05.2015.
Rēzeknes Augstskola studentes piedalījās Starptautiskajā zinātniski praktiskajā konferencē Jēkabpils Agrobiznesa koledžā

Šī gada 14. maijā Rēzeknes Augstskolas Ekonomikas un pārvaldības fakultātes studentes Daira Stempere, Dagnija Kotāne, kopā ar fakultātes dekāni Ivetu Mietuli un docētājām Dainu Znotiņu, Aiju Čerpinsku, Anitu Puzuli devās uz  Jēkabpils Agrobiznesa koledžu, lai piedalītos  Starptautiskajā zinātniski praktiskajā konferencē „Tautsaimniecības attīstību ietekmējošo faktoru izpēte un analīze 2015”.

Sestdiena, 16.05.2015.
Rēzeknes Augstskolu apmeklē Comenius programmas pārstāvji

7. maijā Rēzeknes Augstskolu (RA) apmeklēja Adamovas internātpamatskolas pārstāvji kopā ar Comenius programmas skolu partnerības projekta „Pamata kompetenču izveide karjeras izglītībā” dalībniekiem no Lietuvas, Polijas, Kipras, Itālijas un Turcijas (projekta vadītāja Tatjana Juškāne).

Piektdiena, 15.05.2015.
Projekts „Virtuālā pagātne – muzeju nākotne” iegūst nomināciju „Labākā inovatīvā pieeja”

13. maijā Latgales vēstniecībā „Gors” (Rēzeknē) notika Latvijas-Lietuvas-Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas noslēguma konference par plānošanas periodu no 2007. līdz 2013. gadam, kurā tika vērtēts paveiktais. Rēzeknes Augstskola kopā ar citiem projekta partneriem saņēma diplomu nominācijā „Labākā inovatīvā pieeja” par projekta „Virtuālā pagātne – muzeju nākotne” īstenošanu.

Piektdiena, 15.05.2015.
Nikodema Rancāna 145 gadu jubilejas piemiņai veltīts konkurss „Nikodema Rancāna bolva Latgolys izcyluokajim pedagogim”

2015. gada 13. septembrī notiks konkurss „Nikodema Rancāna bolva Latgolys izcyluokajim pedagogim”, tā mērķis ir ne tikai N. Rancāna piemiņas saglabāšana, bet arī skolotāja profesijas popularizēšana un tās prestiža paaugstināšana sabiedrībā.

Trešdiena, 13.05.2015.
RA un VRK pārstāvji dodas Draudzības velobraucienā gar austrumu robežu

No 13. maija līdz 16. maijam norisināsies Valsts robežsardzes koledžas (VRK) un Rēzeknes Augstskolas (RA) personāla draudzības velobrauciens gar Latvijas sauszemes ārējo robežu. Augstskolu velobraucienā pārstāv RA zinātņu prorektore Ilga Šuplinska, RA fotogrāfs Māris Justs un RA studente Jekaterina Borisovska-Cvetkova.

Otrdiena, 12.05.2015.
Biedrība “Rēzeknes Augstskolas absolventu asociācija” piedalās Narvesen konkursā Diena kā piedzīvojums

Konkursa žūrija izvēlējusies piecas interesantākās katra reģiona iesūtītās idejas jauniešu aktīva dzīvesveida veicināšanai.  

Otrdiena, 12.05.2015.
Rēzeknes Augstskolas apģērbu dizaina studentu radošais pavasaris

Pavasaris kā allaž Rēzeknes Augstskolas (RA) Izglītības, valodu un dizaina fakultātes studiju programmas „Apģērbu dizains un tehnoloģija” studentiem parasti ir radošo rezultātu prezentēšanas laiks un aktīvs periods mācību braucieniem.


Notikumu kalendārs

Video tiešraides

RA Izdevniecība

Pieslēgties LAIS