Sveicināti, viesis   
 
  [EN] [LV] Web lapas karte 
Informācija
Topošajiem studentiem
Studējošajiem
Absolventiem
Darbiniekiem
Viesiem

Aktuāli


Ievadi savu e-pastu, lai saņemtu jaunāko informāciju par Rēzeknes Augstskolu:


Reklāma
 
INFORMĀCIJA PAR REĢISTRĒŠANOS KĀRTĒJAM STUDIJU SEMESTRIM RĒZEKNES AUGSTSKOLAS STUDENTIEM
Kārtība, kādā notiek reģistrēšanās studiju semestrim RA
Šodien
Vasaras skola Inovatīvas lāzertehnoloģijas
Tuvākie notikumi
10.08.2015
Reflektantu uzņemšana studijām Rēzeknes Augstskolā
11.08.2015
Seminārs „Darba drošība darbā ar lāzeriem – ES standarti un prasības”
01.09.2015
Rēzeknes Augstskolas Zinību diena un Rozes svētki 1. septembrī
25.09.2015
Zinātnieku nakts 2015
Gaidāmās konferences
24.09.2015
IV starptautiskā zinātniski praktiskā konference MĀKSLA UN MŪZIKA KULTŪRAS DISKURSĀ (Pieteikšanās ir pagarināta līdz 07.04.2015.)
Absolventu veiksmes stāsti

Līga Priedeslaipa

Absolvējusi: profesionālā bakalaura studiju programmu „Interjera dizains”.
Strādā: grafiskā dizaina birojā „Bumbierkoks” par dizaineri.
Studiju laikā tika gūtas pamata zināšanas savai profesijai. Lai gan neesmu interjera dizainere, tomēr dizaina dzīve ir manējā – strādāju grafiskā dizaina birojā „Bumbierkoks” par dizaineri. Arī te noder studiju laika gudrības – fotomāksla, krāsu mācības, grafiskās mākslas zināšanas un tas, ka studiju laikā tika iemantota spēja patstāvīgi darīt darbus. Savā brīvajā laikā nodarbojos arī ar glezniecību, kas īpaši mīļa kļuva tieši pasniedzēja V.Paura mākslas lekcijās.
Lasīt visu stāstu

Inese Lustika

Absolvējusi: profesionālā bakalaura studiju programmu „Vides inženieris” un maģistra studiju programmu „Vides aizsardzība”
Strādā: Valsts vides dienesta Rēzeknes reģionālajā vides pārvaldē par vecāko inspektoru.
Tā kā papildus sniedzu iestādes apmeklētājiem arī konsultācijas vides jomā, darbā noder viss iemācītais augstskolā – gan Ērikas Teirumniekas stāstītais par procesiem vidē, gan Edmunda Teirumnieka stāstītais par atkritumu apsaimniekošanas principiem valstī, gan arī Alekseja Avota mācītais par dažāda veida attīrīšanas iekārtu darbību, pamatlietas, kas jādara uzsākot jebkura veida darbību (būvējot māju, sākot ražošanu, veicot izpēti utt.) un kā tas ietekmēs vidi utt. Tāpēc kopumā varu teikt, ka RA saņemtās zināšanas ir profesionālas, praktiskas un reāli pielietojamas dzīvē, tiek iemācīts dzīvot zaļi.
Lasīt visu stāstu

Marija Mazure

Absolvējusi: maģistra programmu „Speciālā pedagoģija”
Strādā: Nautrēnu vidusskolā par direktora vietnieci mācību darbā

Manuprāt, absolvētā studiju programma ir veidota tā, ka aptvertas tēmas, kas ir nepieciešamas, lai veiksmīgi realizētu iekļaujošo izglītību, lai spētu veidot tādu izglītības sistēmu, lai tā atbilstu visu veidu skolēnu vajadzībām. Visvairāk piesaistīja lekcijas saistībā ar iekļaujošo izglītību, disciplīnas un uzvedības, mācību motivācijas, intelektuālās attīstības traucējumu izraisīto problēmu risināšanu izglītības procesā.


Lasīt visu stāstu

Zita Kanberga

Absolvējusi: profesionālā bakalaura studiju programmu „Jurists”.
Strādā: Satiksmes ministrijas Sakaru departamentā par Sakaru nozares attīstības nodaļas vecāko referenti.
Savu izvēli par labu RA un studiju programmai neesmu nožēlojusi nevienu dienu. Mums bija kompetenti pasniedzēji, kuri studentus ne tikai ieveda izvēlētās profesijas zināšanu līkločos, bet arī atklāja jurista darba praktisko pusi, atgādinot, ka juristam savs vārds jāspodrina pašam. Mana augstskola viennozīmīgi ir Rēzeknes Augstskola, kur var iemācīties skatīties uz dzīvi plašāk, nepazūdot gaiteņu labirintos un nezināmu cilvēku pūlī. Manā augstskolā ir vēlme atgriezties, lai sajustu tās īpašo atmosfēru un satiktu cilvēkus, kuru personības ir ietekmējušas tevi pašu.
Lasīt visu stāstu

Evita Kļaviņa

Absolvējusi: profesionālo bakalaura studiju programmu „Ekonomika” ar studiju moduli „Uzņēmējdarbības tiesības”; profesionālo maģistra studiju programmu „Finanšu vadība”.
Strādā: Malnavas koledžā par ekonomisko priekšmetu skolotāju; ir sava audzināmā grupa, kuras jaunieši apgūst banku zinības un finanses.
Uzsākot darbu, noderēja pamatzināšanas par ekonomiku, jo, aizejot uz augstskolu, mums par ekonomiku bija ļoti minimāla nojausma, tik vien, cik tiek apgūts mācību priekšmeta „Ekonomika” ietvaros. Augstskola sniedza zināšanas mikroekonomikā, makroekonomikā un uzņēmējdarbības un tiesību pamatos, guvu priekšstatu, kā norit ekonomiskie procesi Latvijā un pasaulē. Tas viss noderēja darbā.
Lasīt visu stāstu
Vispārējās | Studenti | ĀSD | Sports | Zinātne
Otrdiena, 04.08.2015.
Rēzeknes Augstskolā notiek Vasaras skola inovatīvajās lāzertehnoloģijās

3. augustā Rēzeknes Augstskolā (RA) pirmo reizi savu darbību uzsāka Vasaras skola inovatīvajās lāzertehnoloģijās. Vasaras skolā piedalās interesenti no Latvijas, Vācijas, Bulgārijas un Krievijas. Tās mērķis – sniegt plašāku ieskatu lāzertehnoloģiju izmantošanā. 

Otrdiena, 04.08.2015.
Arī Rēzeknes Augstskolai sava vidusskola

Līdz augusta beigām vidusskolas klašu skolēni aicināti pieteikties mācībām Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolā, ko savā paspārnē nodibinājusi Rēzeknes Augstskola (RA).

Sestdiena, 01.08.2015.
Izmanto RA karjeras portāla sniegtās iespējas!

Sadarbībā ar Prakse.lv ir izveidots Rēzeknes Augstskolas karjeras portāls. Ienākt var: www.karjera.ru.lv ar LAIS vai prakse.lv lietotājvārdu un paroli.

Piektdiena, 31.07.2015.
DISKUSIJA: Arī Rēzekne var būt Silīcija ieleja

Pirmajā augustā Rēzeknē notiks svinīgs pasākums „Augstākajai izglītībai Rēzeknē – 90”. Par Rēzeknes Augstskolas (RA) reģionālo nozīmi, tautsaimniecisko kontekstu un izglītības misiju ar „Neatkarīgo” sarunājas Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) ģenerāldirektore Līga Meņģelsone, uzņēmējs, SIA „Latgales dārzeņu loģistika” valdes loceklis Edgars Romanovskis un Rēzeknes Augstskolas rektors Edmunds Teirumnieks.

Trešdiena, 29.07.2015.
Mācies Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolā

Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola īsteno STEM (science, techology, engineering and mathematics)  virziena programmu, veidojot skolēniem prasmi patstāvīgi mācīties un pilnveidoties,     motivējot mūžizglītībai un apzinātai karjerai inženierzinātņu / tehnoloģiju jomā, kā arī nodrošinot augstu normatīvajos aktos paredzēto mācību sasniegumu līmeni valsts pārbaudes darbos.

Pirmdiena, 27.07.2015.
1. augustā Rēzeknē tiksies izglītības inteliģences pārstāvji

2015. gada 1. augustā Rēzeknes Augstskolā (RA) notiks svinīgs pasākums „Augstākajai izglītībai Rēzeknē – 90”, kur tiks akcentēta Rēzeknes Augstskolas loma augstākās izglītības tradīcijas pārmantošanā un kopšanā, ciemos tiks gaidīti ministriju pārstāvji, sadarbības partneri, kā arī Rēzeknes Augstskolas absolventi un, protams, visi tie, kuri savulaik mācījušies vai strādājuši Rēzeknes Pedagoģiskajā skolā, Rēzeknes internātskolā, Rēzeknes Valsts skolotāju institūtā un Rēzeknes skolotāju institūtā.

Pirmdiena, 27.07.2015.
Nikodema Rancāna 145 gadu jubilejas piemiņai veltīts konkurss „Nikodema Rancāna bolva Latgolys izcyluokajim pedagogim”

2015. gada 13. septembrī notiks konkurss „Nikodema Rancāna bolva Latgolys izcyluokajim pedagogim”, tā mērķis ir ne tikai N. Rancāna piemiņas saglabāšana, bet arī skolotāja profesijas popularizēšana un tās prestiža paaugstināšana sabiedrībā.

Pirmdiena, 27.07.2015.
Pievienojies RA komandai 1. augusta svētku gājienā!

Jau trešo gadu, Rēzeknes pilsētas svētku ietvaros notiek svinīgs gājiens pa Rēzeknes pilsētas ielā. Viisi tie, kuriem ir vēlme un iespēja, 1. augustā aicināti pievienoties un doties gājienā kopā ar Rēzeknes Augstskolas kolektīvu.

Pirmdiena, 27.07.2015.
Rēzeknes Augstskolā dokumentus var iesniegt elektroniski

Līdz 09. augustam  studijām Rēzeknes Augstskolā (RA) var pieteikties elektroniski, sūtot uz e-pastu: Iveta.Volkova@ru.lv

Otrdiena, 21.07.2015.
Rēzeknes Valsts Skolotāju institūtam – 90

Rēzeknes Valsts Skolotāju institūtam – 90


Notikumu kalendārs

Video tiešraides

RA Izdevniecība

Pieslēgties LAIS