Aktualitātes

RTA studenti iegūst godalgotas vietas skrējienā “Ieelpo Rēzekni”

Tautas skrējiens “Ieelpo Rēzekni” ir kļuvis par ikgadēju rēzekniešu Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas svinēšanas tradīciju. Pasākums norisinājās jau trīspadsmito reizi, šogad pulcējot 400 sportistus.

Kārlis Karolis: Ja ir kāda ideja, galvenais ir sākt to kustināt

SEB sadarbība ar ESI studentu inovāciju programmu norit jau vairākus gadus, un viens no programmas mentoriem un žūrijas pārstāvjiem ir arī Kārlis Karolis, SEB Baltijas inovāciju vadītājs.

Docente Inta Kotāne saņem RTA balvu par iesaisti zinātniskajās aktivitātēs

Novembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) notika pasākums “Gada balva”. Nominācija “Gada zinātnieks” piešķirta Ekonomikas un pārvaldības fakultātes docentei Intai Kotānei.

Kvalifikācijas celšana un dalība MIT Līderu programmā

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) galvenā grāmatvede Irēna Beinaroviča-Litvinova kvalifikācijas paaugstināšanas nolūkā, no šī gada aprīļa līdz novembrim piedalījās MIT līderu programmā individuālās un kopējās diskusijās un pieredzes apmaiņā.

Notika RTA Padomes pārstāvju darba grupas tikšanās

16. novembrī notika kārtējā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Padomes pārstāvju un augstskolas vadības darba grupas sanāksme.

RTA notika svinīgais pasākums

16. novembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) pulcējās esošie un bijušie darbinieki, studenti, sadarbības partneri, lai kopā svinētu Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienu.

Notikumi

22Mar

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā notiks Informācijas diena

22. martā notiks Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Informācijas diena, Atbrīvošanas alejā 115, Rēzeknē.

24May

Aicinām piedalīties 18.starptautiskajā zinātniskajā konferencē “Sabiedrība. Integrācija. Izglītība”

2024.gada 24.-25.maijā notiks 18.starptautiskā zinātniskā konference “Sabiedrība. Integrācija. Izglītība” (SIE2024)

27Jun

15. starptautiskā zinātniski praktiskā konference “Vide. Tehnoloģijas. Resursi”

Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmija aicina piedalīties 15. starptautiskajā zinātniski praktiskajā konferencē “Vide. Tehnoloģijas. Resursi”, kuru 2024. gada 27.-28. jūnijā rīko ''Vasil Levski'' Nacionālā militārā universitāte, Veliko Tarnovo, Bulgārijā

Par Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju

Nāc studēt Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) ir augstākās izglītības iestāde, kas piedāvā 33 studiju programmas. Augstākā izglītība ir īstā atslēga, ar kuru iespējams atslēgt vajadzīgās durvis ceļā uz savu mērķu īstenošanu.

Studijas Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā – tas nav tikai ceļš pretī sapņu piepildījumam. Tas ir aizraujošs piedzīvojums, kura laikā tiek iegūti jauni draugi, gūta nozīmīga pieredze, pārvarēti dažādi radoši izaicinājumi. Studiju laiks ir piesātināts ar vērtīgām lekcijām kompetentu mācībspēku vadībā. Teorija tiek papildināta ar daudzveidīgām praksēm, lai zināšanas tiktu labāk apgūtas un nostiprinātas.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija ir Austrumlatvijas vadošais tehnoloģiju centrs, vieta zinātnei, tehnoloģiju pārnesei un inovācijām.

#

33

studiju programmas

1500

studējošie

12448

absolventi

140

sadarbības partneraugstskolas

Pamatstudijas

Studijas Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā – tas nav tikai ceļš pretī sapņu piepildījumam. Tas ir aizraujošs piedzīvojums, kura laikā tiek iegūti jauni draugi, gūta nozīmīga pieredze, pārvarēti dažādi radoši izaicinājumi.

Mūžizglītība

RTA Mūžizglītības centrs sniedz mācību pakalpojumus vietējā un starptautiskā līmenī, interesentiem piedāvājot mūsdienīgas, profesionālo izaugsmi veicinošas izglītības programmas.

Bibliotēka

RTA bibliotēkā tiek nodrošināta mācību, studiju un pētnieciskajam darbam nepieciešamās literatūras un informācijas par to saņemšana, tematisko uzziņu un konsultāciju pieejamība.